مغازه‌داری بود که خیلی ادعا داشت دوره‌های فراوان آموزشی شرکت کرده است و بازاریابی و فروش را مسلط است. از کیفیت بالای محصولاتش صحبت می‌کرد و در نهایت این که در اصفهان از بهترین‌هاست. وقتی کارت ویزیتش را دیدم، تنها خندیدم. شاید یکی از ابتدایی‌ترین توصیه‌هایم در همه مشاوره های فروش و بازاریابی در اصفهان، به کسبه و صاحبان شرکت ها و کسب و کارها این است که در کارت ویزیت خود تغییر نگاه و نگرش جدی داشته باشند. پس مشاور فروش اصفهان برای شما معجزه نمی‌کند، بلکه یاور و کمکِ شما در بازبینی کسب و کارتان است.

کارت ویزیت کسب و کار، امروزه ابزاری ارتباطی و فراتر از آدرس و شماره تلفن است.
مشتری اگر از جنس کالا و خدمات شما خوشش بیاید، آدرس شما را به یاد خواهد سپرد؛ اگر هم خوشش نیاید، بهترین کارت ویزیت هم برای فروش مجدد شما به کار نخواهد آمد. افزایش فروش با کارت ویزیت هم می تواند اتفاق بیفتد، اما چگونگی طراحی کارت ویزیت بسیار اهمیت دارد. توصیه می کنم یا کارت ویزیت طراحی نکنید و یا درست طراحی نمایید.


موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.