کسب و کارهای اصفهان از تبلیغ زده شده‌اند. برخی اوقات به نیازمندی‌های روزنامه‌های اصفهان نگاه می‌کنم، عبارت "ت.ت.ا.م" (بخوانید تماس تبلیغاتی اکیداً ممنوع) مرا به خنده وامی‌دارد: مشخص نیست شرکت و یا فرد آگهی دهنده از تبلیغ خوشش می‌آید یا نه.
اگر از تبلیغ خوشش می‌آید، پس باید تمام تبعات درج تلفن همراه و دفتر را بپذیرد؛ اگر هم خوشش نمی‌آید، خب آگهی نزند.اسنپ و تپ سی نمونه بارزی از کسب و کارهایی هستند که بدون تبلیغ از جنس امروزی، به موفقیت‌های بزرگی رسیدند. فارغ از همه حاشیه‌ها، این دو کسب و کار نشان دادند مشاوره بازاریابی و فروش و حتی آموزش بازاریابی، ظرافت‌هایی دارد که تنها متخصصین از عهده آن برمی‌آیند.

در دوره‌ای که حتی مساجد هم برای جذب کمک‌ها و حمایت‌های مردم با یکدیگر رقابت می‌کنند و در واقع به بازاریابی می‌پردازند، این اطلاعات صحیح است که گره‌گشای هر سازمان و مجموعه‌ای است؛ و مهم‌تر از اطلاعات: هوشمندی در چگونگی به کارگیری. 


موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.