بزرگواری که برای افزایش فروش خود در یک شبکه اجتماعی و به عنوان مدیر بازرگانی یک شرکت معتبر، برایم پیام فرستاده بود؛ در پاسخ این سوال من که آیا از این روش نتیجه گرفته‌اید؟
تماس گرفت و گفت: علیرغم ارسال بیش از 300پیام توسط کارشناس فروش شرکت، تنها 5 تماس دریافت کرده ایم! که از آن 5 تماس، حتی یک تماس هم منجر به فروش نشده است.
و نکته دردآورتر این که چنین روشی را از یک کتاب آموزش فروش توسط یک مشاور فروش گرفته بودند! به راستی شرکت ها به چه مسیری حرکت می‌کنند؟


© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.