بازارهای کیش با قیمت مناسب وجود ندارد. شاید بهتر است گفته شود چه کالاها و چه فروشگاه‌هایی در بازار کیش و برای چه منظوری باید خریده شوند. بازاریابی در جزیره کیش بر مبنای تحلیل فرایندهای تخصصی استراتژی‌های فروش در مناطق آزاد است. فروش بر مبنای قیمت و مکان عرضه کالا یا خدمات ارزیابی می‌شود.


برای دریافت مشاوره تلفنی در خصوص زندگی در جزیره کیش پس از پرداخت و ارسال اطلاعات پرداخت به تلگرام و یا سایر شبکه‌های اجتماعی و دریافت زمان تماس، در خدمت شما هستم. شماره همراه و شبکه های اجتماعی 09131815482
مشاوره نیم ساعته تلفنی: 49هزار تومان
مشاوره تا سقف یک ساعت: 90 هزار تومان
مشاوره حضوری تا سقف 2ساعت: 190 هزار تومان

© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.