یکی از مغازه داران در جزیره کیش گلایه مند بود که حتی کارت های امتیاز هم برای فروش نوروز 1396 وی هم مفید نبوده و اگر اوضاع به همین ترتیب پیش برود، باید مغازه خود را هم بفروشد و از جزیره کیش برود. به وی گفتم: چرا شما از سیستم ها و روش های تحلیل محور فروش بهره نمی برید و از یک مشاور کمک نمی‌گیرید؟ خنده‌ای کرد و گفت: من به این چیزها اعتقادی ندارم!
من نیز ترجیح دادم گفتگو را به پایان ببرم و تنها به وی یادآوری کردم: همین الان که با هم صحبت می‌کنیم، مغازه‌داری را می‌شناسم که در بازار کیش در سال 1396 از فروش خود راضی هست و حتی افزایش فروش نیز داشته است؛ و البته مغازه نیز از خود ندارد!

برای دریافت مشاوره تلفنی در خصوص زندگی در جزیره کیش پس از پرداخت و ارسال اطلاعات پرداخت به تلگرام و یا سایر شبکه‌های اجتماعی و دریافت زمان تماس، در خدمت شما هستم. شماره همراه و شبکه های اجتماعی  09131815482
مشاوره نیم ساعته تلفنی: 49هزار تومان
مشاوره تا سقف یک ساعت: 90 هزار تومان
مشاوره حضوری تا سقف 2ساعت: 190 هزار تومان


© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.