برای ایجاد یک کسب و کار در جزیره کیش پیش از مسافرت و یا سرمایه گذاری، اطلاعات درست را دریافت و سپس تصمیم گیری نمایید. گاهی یک کسب و کار کوچک در این جزیره رشد بالایی می تواند داشته باشد و برعکس یک کسب و کار علیرغم داشتن پتانسیل درآمدی، به دلیل اطلاعات نادرست و یا اجرای نه چندان خوب، نمی تواند به نتیجه برسد.

برای دریافت مشاوره تلفنی در خصوص زندگی در جزیره کیش پس از پرداخت و ارسال اطلاعات پرداخت به تلگرام و یا سایر شبکه‌های اجتماعی و دریافت زمان تماس، در خدمت شما هستم. شماره همراه و شبکه های اجتماعی  09131815482
مشاوره نیم ساعته تلفنی: 49هزار تومان
مشاوره تا سقف یک ساعت: 90 هزار تومان
مشاوره حضوری تا سقف 2ساعت: 190 هزار تومان


© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.