امروز عزیزی از اصفهان با من تماس گرفت و تقاضای دوره حضوری بازاریابی و فروش را داشت. از وی پرسیدم: شما سمتتان چیست؟ این طور پاسخ داد که مدیریت شرکتی خصوصی را بر عهده دارم و متأسفانه از کادر بازاریابی و فروش خود راضی نیستم و احساس می‌کنم باید خود نیز به قضیه ورود بکنم.
به او گفتم: این صحیح است که مدیریت دغدغه بازاریابی و فروش خود را دارد، اما توجه کنید که تنها ابزار فروش، بازاریابی نیست! به عنوان مثال روش فروش کولر گازی اجنرال امروزه علاوه بر محبوبت نام خود، از نشان تجاری خود نیز کمک می‌گیرد و البته یک کسب و کار کوچک تفاوت های بنیادی با کسب و کارهای بزرگ دارد.


© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.