چند ماه پیش دندانپزشکی با همراه من تماس گرفت و درخواست جلسه مشاوره بازاریابی داشت. در جلسه مشاوره یکی از سؤالات این دندانپزشک این بود: کتاب بازاریابی دندانپزشکی را خریدم و خواندم، اما برایم مفید نبود! چه بکنم؟
به او گفتم: آیا به شرکت خدمات بازاریابی مراجعه نموده‌اید؟ پاسخ داد: خیر؛ خدمات شما چیست؟
بعد از توضیحاتی مقرر شد طی یک هفته گزارشی را از کلیه اقدامات خود در خصوص توسعه بازار کسب و کارش تهیه و به من بدهد. بعد از یک هفته که گزارش را دریافت کردم، متوجه شدم این دندانپزشک حتی از ربات های افزایش فالور هم برای صفحه اینستاگرام خود نیز استفاده کرده و چندK دنبال کننده دارد!!
به عنوان یک دندانپزشک قطعا باید بدانید این رشته نیز همانند رشته های دیگر، مملو از فارغ التحصیل شده که همه خواهان دایر کردن مطب و دریافت پول هستند و این مسأله طبیعی است؛ پس اصول بازاریابی و فروش را از هم اکنون برای مطب دندانپزشکی خود شروع نمایید.

آموزش بازاریابی

© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.