به عنوان یک جوان کوچک این کشور که دارای سواد و البته تجربیات میدانی کوچک(و البته در جای خود ارزشمند) در حوزه اجرا، مدیریت و تحلیل فرایندها هستم، از جناب محسن رضایی و سایر چهره ها، مسؤولان و مدیران مملکت سؤال می کنم که در عمل چه تدبیری اندیشیده اید که از جوانان متخصص و متعهد کشور در بدنه دولت و حاکمیت بهره ببرید و یکبار هم به جای ده ها و صدها و شاید هم بیشتر! کارمند و مدیری که ساعت کار مفیدشان شاید یک ساعت هم به زحمت برسد(با در نظر گرفتن معدود کارشناسان و مدیران زحمتکش مخلص و متعهد)، از این جوانان بهره ببرید؟

وقتی آرام آرام چهره های حاکمیت کشور نیز حرف بنده حقیر و امثال حقیر و سایر متخصصین متعهد و دلسوز کشور را تکرار می کنند، هم باید امیدوار بود و هم نگران که بالاخره با مردم می خواهیم چه بکنیم؟
چرا رهبری معظم انقلاب، امسال را هم نامی با درون مایه اقتصاد قرار دادند؟ 
محسن رضایی در برنامه دیشب 19فروردین شبکه سوم صداوسیما، در اظهارنظری کم سابقه و صریح به صورت خلاصه اشاره نمود که:
با ساختار فعلی مدیریت جناحی، سال1396، سال خوبی برای اقتصاد ایران نخواهد بود.
محسن رضایی تلاش کرد با عدم به کارگیری واژه هایی نظیر "بحران" یا "فاجعه" ، جنبه های امنیتی نظرات خود را حفظ نماید؛ اما اصل مسأله و موضوع مهم کشور در همه حوزه ها اعم از فرهنگی، اجتماعی و البته اقتصادی یک عبارت است:
سوءمدیریت.


مدیریت های غیرتخصصی، جناحی و رفاقتی که نتیجه آن چیزی جز اتلاف بیت المال و عقب ماندن کشور نیست، دلیل تمامی مشکلات از جمله اقتصاد امروز ماست.
حرف های بیهوده و صدها مصاحبه و بیانیه مسؤولان و مدیران، فرقی به حال توده مردم نکرده است.
واقعیات را باید در جیب مردم ببینیم و نه در آمار و ارقام به دردنخور.

© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.