در تحقیقات بازاری که برای شرکتی تولیدی داشتیم، اطلاعات و گزارش های گوناگونی را به دست آوردیم که در جای خود برای فروش و بازاریابی هر کسب و کار ایرانی لازم است؛ اما امروز به این نکته از زبان مدیریت مجموعه پی بردم که اگر کالایی وارد می‌شود، این بر مبنای تقاضاست و کالاهای خارجی کیفیت بالایی دارند که همین مسأله باعث ضعف تولید ملی ما در برابر محصولات وارداتی است. شاید بتوان این طور نتیجه گرفت بیشترین کالای وارداتی نتیجه سلیقه مستقیم مشتریان ایرانی است.


© این پایگاه شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم نیست و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع، پیگرد از طرف خدا دارد! و کسب هر منفعت مادی و معنوی بدون رعایت امانت‌داری، حلال نیست؛ از این که هر گونه کپی‌برداری را با درج لینک و هماهنگی و کسب اجازه تلفنی با اینجانب انجام می‌دهید، سپاسگزارم.
موفقیت شما آرزوی من است 💕. از خدا می خواهم که شما نیز به اهداف و آرزوهای بزرگ خود برسید و آن روز مرا در جشن خود شریک کنید. خوشحال می‌شوم در بخش نظرات، دیدگاه شما را درباره این مطلب بدانم. این وب‌گاه متعلق به خود شماست. اگر احساس می‌کنید نیاز به مشاوره دارید، هم‌اکنون تماس بگیرید.